Rbet Ödeme Yöntemleri

2016 yılında Türkiye’de faaliyete geçen Rbet sitesi para yatırma ve para çekme konusunda birçok  alternatif yöntem sunmaktadır.Bu yöntemlerden bahsedecek olursak, en popüler ödeme yöntemlerinden başlamak gerekir.Kuşkusuz listenin başında yer alan tl olarak ödeme yapabileceğiniz Havale, Cepbank, EcoPayz yöntemleri gelmektedir.

Havale:Havale ile ya da ATM yoluyla kartsız işlem yaparak ödeme yapmak için ana sayfada yer alan para yatır bölümüne girdikten sonra Havale/eft kısmından havale yapmak istediğiniz hesap numarasını alabilirsiniz. En düşük yatırım miktarı 100 tl, para çekme miktarı ise minimum 200 tl’dir.

Cepbank: Rbet, Garanti cepbank veya Akbank cepcüzdan ile ödeme kabul etmektedir.Bu ödeme yönteminde de en düşük yatırım miktarı 100 tl olması gerekmektedir.

Ecopayz: Güvenilir ödeme yöntemlerinden olan ecopayz: ön ödemeli yani öncenden yüklenen miktar kadar harcama yapabileceğiniz kartlardan biridir. Rbet Ecopayz ile yatırım miktarını 50 tl olarak belirlemiştir.

Paysafe Card: Minimum ödeme limiti 100 tl olup, yatırımlarınızda işlem ücreti alınmamaktadır. Rbette paysafe card ile yapacağınız yatırımlar anında hesabınıza aktarılmaktadır.

Astropay: Bir diğer güvenilir ödeme yöntemi olan astropay ile en az 100 $ yatırım yapabilir, hesabınıza anında aktarılan bakiye ile kazancınızı katlayabilirsiniz.

Paykasa: Paykasa kullanıcıları  için yatırım miktarı en az 100 euro olarak belirlenmiştir.

Pidpay: Pidpay ile 50 euro ve üzeri tutarlarda ödeme yapabilirsiniz.

Epro: Yeni yeni gelişim gösteren epro kredi kartı ile minimum 50 euro yatırım yapabilirsiniz.

Hatırlatma: Rbet para yatırma işlemlerinden komisyon almamaktadır.